loading
loading
Yükleniyor...
close
0535 693 88 88

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bebek mamaları neden piyasa fiyatının altında?

Üreticiler Aptamil ve Bebelac ile yapılan özel anlaşmalar ve yüklü stok alımları nedeniyle ürünler uygun fiyata satılmaktadır. Ürün fiyatları, ürünlerin son kullanma tarihlerine bağlı olarak zaman içerisinde (fazla olmamak koşuluyla) değişiklik gösterebilir.

2. Fiyatlar ucuz olmaya devam edecek mi?

Markapazar.com, tüketicilere uygun fiyata kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulmuş bir plaformdur. Bu yüzden, fiyatlarımız uygun olmaya devam edecektir.

3. Toplu alım yapabilir miyim?

Satışlarımız sadece son kullanıcılara yönelik olup bakkal, market, eczane gibi satış birimlerine ürün satışımız bulunmamaktadır. Bu yüzden, alacağınız ürünün son kullanma tarihine dikkat ederek tüketebileceğiniz miktarda ürün almaya özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde, gerekli kontrollerden sonra siparişiniz iptal edilebilir.

4. Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Haftaiçi saat 14:00’dan önce verdiğiniz siparişler çoğunlukla aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Daha geç saatlerde sipariş vermeniz veya yoğunluk oluşması durumunda siparişiniz ertesi güne bırakılabilir.

Haftasonlarına denk gelen siparişler (kargo şirketleri tatilde olacağı için) pazartesi gününe bırakılır.

5. Siparişimi kendim (elden) teslim alabilir miyim?

Ürünlerin tek satış kanalı www.markapazar.com’dur. Bu yüzden siparişlerinizi websitemizi kullanarak vermeniz gerekmektedir.

6. Satın aldığım ürün problemli çıktıysa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünlerde hasar ya da bozulma varsa, ya da beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız mevcut durumu zaman kaybetmeden iletişim kanallarımızdan birisini kullanarak bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Problemli ürünler iade alınacak ve karşılığında size yeni ürün teslimatı yapılacaktır. Stok kalmaması durumunda paranız iade edilecektir.


İletişim için buraya tıklayınız.
 

7. Ürünü teslim aldıktan sonra ödeme yapabiliyor muyum?

Şu an için kapıda ödeme hizmetimiz bulunmamaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı veya havale/EFT ile yapabilirsiniz. Havale/EFT kanalını seçmeniz durumunda ödemeniz teslim alındıktan sonra siparişiniz onaylanıp kargoya verilecektir.