loading
loading
Yükleniyor...
close
0535 693 88 88

Yeni Üye Kaydı

(* En az 8 karakter)

Üyelik Sözleşmesi


 ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Bu sözleşmede yer alan aşağıdaki tanımlamalar, ibareler ve kısıtlamalar karşılarında gösterilen anlamları ifade edecektir.

SÖZLEŞME: Üyelik sözleşmesi.

KULLANICI : www.markapazar.com internet adresinde, 3. kişi veya kurumlara satış yapmamak koşuluyla ürün alımı yapmak üzere yer alan tüm özel kişileri kapsamaktadır.


 

2. İşbu sözleşme,  MarkaPazar Elektronik Ticaret Hizm. A.Ş.   tarafından işletilen. www.markapazar.com internet adresinde KULLANICI 'lar ile  MarkaPazar  arasında üyelik kayıt aşamasında yapılmış ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.


 

3. www.markapazar.com'a üye olabilmek için üyelik formunun eksiksiz doldurulması zorunludur. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan KULLANICI kayıtsız şartsız taahhüt eder. KULLANICI, işbu sözleşme hükümlerini kabul etmekle, site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin MarkaPazar tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır. Kullanıcı bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.


 

4. KULLANICILAR, MarkaPazar 'a üye olmak aracılığıyla işbu sözleşme'nin tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.


 

5. KULLANICI, markapazar.com hizmetlerden üyelik formunda belirlediği e-posta adresi ve şifreyi kullanmak sureti ile faydalanır. Üyelik kaydı sırasında belirlediği, talep ettiği ve MarkaPazar tarafından onaylanan kullanıcı adını değiştirme hakkına sahip değildir.


 

6. Markapazar.com  sözleşmeyi tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.


 

7. Aksi belirtilmediği takdirde, MarkaPazar'daki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir. KULLANICILAR, markapazar.com  üzerinden gerçekleştirdikleri ticaretten, alım/satımdan kaynaklanabilecek tüm banka komisyonu, BSMV, KDV, ÖTV, vergi, pul, harç, vs. ödemeleri ilgili kurumlara açık artırmaların/güvenli e-ticaret işleminin gerçekleşmesini müteakip yapmayı kabul ve beyan eder.


 

8. Yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde ilan verilemez. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak markapazar.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu KULLANICI veya KULLANICILAR hakkında bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir.


 

9. markapazar.com  hiçbir sebep beyan etmeden istediği KULLANICILARIN üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.


 

10. Markapazar.com, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.


 

11. Markapazar.com'un gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden markapazar.com'a hiçbir sorumluluk yüklenemez. KULLANICILAR arasındaki hiçbir işlemde, markapazar.com'un bizzat taraf olduğu özel anlaşmalar dışında, hukuki sorumluluk taşımaz.

12. Üyeler; sisteme girdikleri kişisel verilerin kampanya iletişimi yapılması, ürün ve hizmetlerin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası, ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlaması için pazar araştırması faaliyetlerinin planlanması ve icrası, şirketin sunduğu ürün ve hizmetlere bağlılık oluşturulması ve arttırılması süreçlerinin planlanması ve icrası, Markapazar tarafından sunulan ürün  ve hizmetlerin ihtiyaçlara ve alışkanlıklara göre özelleştirilmesi ile özel kampanyalar ve imkanlar oluşturulması  amaçlarıyla işlenmesini ve bu kapsamda üyelik formunda belirtilmiş alan iletişim bilgilerine Markapazar ve iş ortakları tarafından reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik ileti gönderilmesini ve bu amaçla sınırlı olarak Markapazar’ın hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırlar.

13. KULLANICILAR MarkaPazar'dan satın aldıkları ürünlerin 3. kişi veya kurumlara tekrar satışını yapamaz. İşbu sözleşmeden ötürü; markapazar.com üzerinde üyelik oluşturan ve alım yapan her kullanıcı, satın aldığı ürünleri tüketim amacıyla aldığını ve tekrar satışını yapmayacağını beyan etmiş kabul edilir.